https://wiki.apertium.org/w/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8C&feed=atom&action=history
Тетрадь - Revision history
2024-03-28T18:57:52Z
Revision history for this page on the wiki
MediaWiki 1.34.1
https://wiki.apertium.org/w/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8C&diff=36640&oldid=prev
Hectoralos at 17:16, 20 September 2012
2012-09-20T17:16:16Z
<p></p>
<table class="diff diff-contentalign-left" data-mw="interface">
<col class="diff-marker" />
<col class="diff-content" />
<col class="diff-marker" />
<col class="diff-content" />
<tr class="diff-title" lang="en">
<td colspan="2" style="background-color: #fff; color: #222; text-align: center;">← Older revision</td>
<td colspan="2" style="background-color: #fff; color: #222; text-align: center;">Revision as of 17:16, 20 September 2012</td>
</tr><tr>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Line 1:</td>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Line 1:</td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>''Япала ячӗ''/''Noun''<br/></div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>''Япала ячӗ''/''Noun''<br/></div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker">−</td>
<td style="color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #ffe49c; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>[http://ilazki.thinkgeek.co.uk/~spectre/txuvaix/cv-tr/index.php?q=тетрадь <del class="diffchange diffchange-inline">Туркӑла</del> куҫарни/Turkish translation]<br/></div></td>
<td class="diff-marker">+</td>
<td style="color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #a3d3ff; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>[http://ilazki.thinkgeek.co.uk/~spectre/txuvaix/cv-tr/index.php?q=тетрадь <ins class="diffchange diffchange-inline">Турккӑлла</ins> куҫарни/Turkish translation]<br/></div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>[http://samah.chv.su/cgi-bin/s.cgi?a=s&word=тетрадь Вырӑсла куҫарни/Russian translation]</div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>[http://samah.chv.su/cgi-bin/s.cgi?a=s&word=тетрадь Вырӑсла куҫарни/Russian translation]</div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"></td>
</tr>
<tr>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Line 13:</td>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Line 13:</td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 1 sg || тетрад·ӗм || тетрад·ӗм·ӗн || тетрад·ӗм·е || тетрад·ӗм·ре || тетрад·ӗм·рен || тетрад·ӗм·пе || тетрад·ӗм·сӗр || тетрад·ӗм·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 1 sg || тетрад·ӗм || тетрад·ӗм·ӗн || тетрад·ӗм·е || тетрад·ӗм·ре || тетрад·ӗм·рен || тетрад·ӗм·пе || тетрад·ӗм·сӗр || тетрад·ӗм·шӗн </div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker">−</td>
<td style="color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #ffe49c; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 2 sg || тетрад·ӳ || тетрад·ӳ·н || тетрад·н·<del class="diffchange diffchange-inline">а</del><br/>тетрад·ӳ·<del class="diffchange diffchange-inline">на</del> || тетрад·ӳ·н·те || тетрад·ӳ·н·тен || тетрад·ӳ·пе || тетрад·ӳ·сӗр || тетрад·ӳ·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker">+</td>
<td style="color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #a3d3ff; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 2 sg || тетрад·ӳ || тетрад·ӳ·н || тетрад·н·<ins class="diffchange diffchange-inline">е</ins><br/>тетрад·ӳ·<ins class="diffchange diffchange-inline">не</ins> || тетрад·ӳ·н·те || тетрад·ӳ·н·тен || тетрад·ӳ·пе || тетрад·ӳ·сӗр || тетрад·ӳ·шӗн </div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 3 || тетрач·ӗ || тетрач·ӗ·н || тетрадь··не || тетрач·ӗ·нче || тетрач·ӗ·нчен || тетрач·ӗ·пе || тетрач·ӗ·сӗр || тетрач·ӗ·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 3 || тетрач·ӗ || тетрач·ӗ·н || тетрадь··не || тетрач·ӗ·нче || тетрач·ӗ·нчен || тетрач·ӗ·пе || тетрач·ӗ·сӗр || тетрач·ӗ·шӗн </div></td>
</tr>
</table>
Hectoralos
https://wiki.apertium.org/w/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8C&diff=36133&oldid=prev
Hectoralos at 18:04, 23 August 2012
2012-08-23T18:04:16Z
<p></p>
<table class="diff diff-contentalign-left" data-mw="interface">
<col class="diff-marker" />
<col class="diff-content" />
<col class="diff-marker" />
<col class="diff-content" />
<tr class="diff-title" lang="en">
<td colspan="2" style="background-color: #fff; color: #222; text-align: center;">← Older revision</td>
<td colspan="2" style="background-color: #fff; color: #222; text-align: center;">Revision as of 18:04, 23 August 2012</td>
</tr><tr>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Line 15:</td>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Line 15:</td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 2 sg || тетрад·ӳ || тетрад·ӳ·н || тетрад·н·а<br/>тетрад·ӳ·на || тетрад·ӳ·н·те || тетрад·ӳ·н·тен || тетрад·ӳ·пе || тетрад·ӳ·сӗр || тетрад·ӳ·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 2 sg || тетрад·ӳ || тетрад·ӳ·н || тетрад·н·а<br/>тетрад·ӳ·на || тетрад·ӳ·н·те || тетрад·ӳ·н·тен || тетрад·ӳ·пе || тетрад·ӳ·сӗр || тетрад·ӳ·шӗн </div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker">−</td>
<td style="color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #ffe49c; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 3 || тетрач·ӗ || тетрач·ӗ·н || <del class="diffchange diffchange-inline">тетрад</del>··не || тетрач·ӗ·нче || тетрач·ӗ·нчен || тетрач·ӗ·пе || тетрач·ӗ·сӗр || тетрач·ӗ·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker">+</td>
<td style="color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #a3d3ff; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 3 || тетрач·ӗ || тетрач·ӗ·н || <ins class="diffchange diffchange-inline">тетрадь</ins>··не || тетрач·ӗ·нче || тетрач·ӗ·нчен || тетрач·ӗ·пе || тетрач·ӗ·сӗр || тетрач·ӗ·шӗн </div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 1 pl || тетрад·ӗм·ӗр || тетрад·ӗм·ӗр·ӗн || тетрад·ӗм·ӗр·е || тетрад·ӗм·ӗр·те || тетрад·ӗм·ӗр·тен || тетрад·ӗм·ӗр·пе || тетрад·ӗм·ӗр·сӗр || тетрад·ӗм·ӗр·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 1 pl || тетрад·ӗм·ӗр || тетрад·ӗм·ӗр·ӗн || тетрад·ӗм·ӗр·е || тетрад·ӗм·ӗр·те || тетрад·ӗм·ӗр·тен || тетрад·ӗм·ӗр·пе || тетрад·ӗм·ӗр·сӗр || тетрад·ӗм·ӗр·шӗн </div></td>
</tr>
</table>
Hectoralos
https://wiki.apertium.org/w/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8C&diff=35232&oldid=prev
Hectoralos at 10:01, 18 July 2012
2012-07-18T10:01:00Z
<p></p>
<table class="diff diff-contentalign-left" data-mw="interface">
<col class="diff-marker" />
<col class="diff-content" />
<col class="diff-marker" />
<col class="diff-content" />
<tr class="diff-title" lang="en">
<td colspan="2" style="background-color: #fff; color: #222; text-align: center;">← Older revision</td>
<td colspan="2" style="background-color: #fff; color: #222; text-align: center;">Revision as of 10:01, 18 July 2012</td>
</tr><tr>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Line 13:</td>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Line 13:</td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 1 sg || тетрад·ӗм || тетрад·ӗм·ӗн || тетрад·ӗм·е || тетрад·ӗм·ре || тетрад·ӗм·рен || тетрад·ӗм·пе || тетрад·ӗм·сӗр || тетрад·ӗм·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 1 sg || тетрад·ӗм || тетрад·ӗм·ӗн || тетрад·ӗм·е || тетрад·ӗм·ре || тетрад·ӗм·рен || тетрад·ӗм·пе || тетрад·ӗм·сӗр || тетрад·ӗм·шӗн </div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker">−</td>
<td style="color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #ffe49c; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 2 sg || тетрад·ӳ || тетрад·ӳ·н || тетрад·н·а || тетрад·ӳ·н·те || тетрад·ӳ·н·тен || тетрад·ӳ·пе || тетрад·ӳ·сӗр || тетрад·ӳ·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker">+</td>
<td style="color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #a3d3ff; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 2 sg || тетрад·ӳ || тетрад·ӳ·н || тетрад·н·а<ins class="diffchange diffchange-inline"><br/>тетрад·ӳ·на</ins> || тетрад·ӳ·н·те || тетрад·ӳ·н·тен || тетрад·ӳ·пе || тетрад·ӳ·сӗр || тетрад·ӳ·шӗн </div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 3 || тетрач·ӗ || тетрач·ӗ·н || тетрад··не || тетрач·ӗ·нче || тетрач·ӗ·нчен || тетрач·ӗ·пе || тетрач·ӗ·сӗр || тетрач·ӗ·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 3 || тетрач·ӗ || тетрач·ӗ·н || тетрад··не || тетрач·ӗ·нче || тетрач·ӗ·нчен || тетрач·ӗ·пе || тетрач·ӗ·сӗр || тетрач·ӗ·шӗн </div></td>
</tr>
</table>
Hectoralos
https://wiki.apertium.org/w/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8C&diff=34873&oldid=prev
Larisa at 17:46, 2 July 2012
2012-07-02T17:46:01Z
<p></p>
<table class="diff diff-contentalign-left" data-mw="interface">
<col class="diff-marker" />
<col class="diff-content" />
<col class="diff-marker" />
<col class="diff-content" />
<tr class="diff-title" lang="en">
<td colspan="2" style="background-color: #fff; color: #222; text-align: center;">← Older revision</td>
<td colspan="2" style="background-color: #fff; color: #222; text-align: center;">Revision as of 17:46, 2 July 2012</td>
</tr><tr>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Line 13:</td>
<td colspan="2" class="diff-lineno">Line 13:</td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 1 sg || тетрад·ӗм || тетрад·ӗм·ӗн || тетрад·ӗм·е || тетрад·ӗм·ре || тетрад·ӗм·рен || тетрад·ӗм·пе || тетрад·ӗм·сӗр || тетрад·ӗм·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 1 sg || тетрад·ӗм || тетрад·ӗм·ӗн || тетрад·ӗм·е || тетрад·ӗм·ре || тетрад·ӗм·рен || тетрад·ӗм·пе || тетрад·ӗм·сӗр || тетрад·ӗм·шӗн </div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker">−</td>
<td style="color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #ffe49c; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 2 sg || тетрад·ӳ || тетрад·ӳ·н || тетрад·<del class="diffchange diffchange-inline">ӗв</del>·<del class="diffchange diffchange-inline">е</del> || тетрад·ӳ·<del class="diffchange diffchange-inline">ре</del> || тетрад·ӳ·<del class="diffchange diffchange-inline">рен</del> || тетрад·ӳ·пе || тетрад·ӳ·сӗр || тетрад·ӳ·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker">+</td>
<td style="color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #a3d3ff; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 2 sg || тетрад·ӳ || тетрад·ӳ·н || тетрад·<ins class="diffchange diffchange-inline">н</ins>·<ins class="diffchange diffchange-inline">а</ins> || тетрад·ӳ·<ins class="diffchange diffchange-inline">н·те</ins> || тетрад·ӳ·<ins class="diffchange diffchange-inline">н·тен</ins> || тетрад·ӳ·пе || тетрад·ӳ·сӗр || тетрад·ӳ·шӗн </div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>|-</div></td>
</tr>
<tr>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 3 || тетрач·ӗ || тетрач·ӗ·н || тетрад··не || тетрач·ӗ·нче || тетрач·ӗ·нчен || тетрач·ӗ·пе || тетрач·ӗ·сӗр || тетрач·ӗ·шӗн </div></td>
<td class="diff-marker"> </td>
<td style="background-color: #f8f9fa; color: #222; font-size: 88%; border-style: solid; border-width: 1px 1px 1px 4px; border-radius: 0.33em; border-color: #eaecf0; vertical-align: top; white-space: pre-wrap;"><div>| 3 || тетрач·ӗ || тетрач·ӗ·н || тетрад··не || тетрач·ӗ·нче || тетрач·ӗ·нчен || тетрач·ӗ·пе || тетрач·ӗ·сӗр || тетрач·ӗ·шӗн </div></td>
</tr>
</table>
Larisa
https://wiki.apertium.org/w/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8C&diff=27849&oldid=prev
Hectoralos: Created page with '''Япала ячӗ''/''Noun''<br/> [http://ilazki.thinkgeek.co.uk/~spectre/txuvaix/cv-tr/index.php?q=тетрадь Туркӑла куҫарни/Turkish translation]<br/> [http…'
2011-08-25T13:48:11Z
<p>Created page with '''Япала ячӗ''/''Noun''<br/> [http://ilazki.thinkgeek.co.uk/~spectre/txuvaix/cv-tr/index.php?q=тетрадь Туркӑла куҫарни/Turkish translation]<br/> [http…'</p>
<p><b>New page</b></p><div>''Япала ячӗ''/''Noun''<br/><br />
[http://ilazki.thinkgeek.co.uk/~spectre/txuvaix/cv-tr/index.php?q=тетрадь Туркӑла куҫарни/Turkish translation]<br/><br />
[http://samah.chv.su/cgi-bin/s.cgi?a=s&word=тетрадь Вырӑсла куҫарни/Russian translation]<br />
<br />
{|class=wikitable<br />
|-<br />
!colspan=9|'''Singular'''<br />
|-<br />
! Person !! Tеп<br/>Absolutive<br>''Мӗн?'' !! Камӑнлӑх<br/>Genitive<br>''Мӗнӗн?'' !! Пару<br/>Dative<br>''Мӗне?'' !! Вырӑн<br/>Locative<br>''Мӗнре?'' !! Туху<br/>Ablative<br>''Мӗнрен?'' !! Пӗрлелӗх<br/>Instrumental<br>''Мӗнпе?'' !! Ҫуклӑх<br/>Privative<br>''Мӗнсӗр?'' !! Пирке<br/>Final<br>''Мӗншӗн?''<br />
|-<br />
| - || тетрадь || тетрад·ӗн || тетрад·е || тетрадь·ре || тетрадь·рен || тетрадь·пе || тетрадь·сӗр || тетрадь·шӗн<br />
|-<br />
| 1 sg || тетрад·ӗм || тетрад·ӗм·ӗн || тетрад·ӗм·е || тетрад·ӗм·ре || тетрад·ӗм·рен || тетрад·ӗм·пе || тетрад·ӗм·сӗр || тетрад·ӗм·шӗн <br />
|-<br />
| 2 sg || тетрад·ӳ || тетрад·ӳ·н || тетрад·ӗв·е || тетрад·ӳ·ре || тетрад·ӳ·рен || тетрад·ӳ·пе || тетрад·ӳ·сӗр || тетрад·ӳ·шӗн <br />
|-<br />
| 3 || тетрач·ӗ || тетрач·ӗ·н || тетрад··не || тетрач·ӗ·нче || тетрач·ӗ·нчен || тетрач·ӗ·пе || тетрач·ӗ·сӗр || тетрач·ӗ·шӗн <br />
|-<br />
| 1 pl || тетрад·ӗм·ӗр || тетрад·ӗм·ӗр·ӗн || тетрад·ӗм·ӗр·е || тетрад·ӗм·ӗр·те || тетрад·ӗм·ӗр·тен || тетрад·ӗм·ӗр·пе || тетрад·ӗм·ӗр·сӗр || тетрад·ӗм·ӗр·шӗн <br />
|-<br />
| 2 pl || тетрад·ӗр || тетрад·ӗр·ӗн || тетрад·ӗр·е || тетрад·ӗр·те || тетрад·ӗр·тен || тетрад·ӗр·пе || тетрад·ӗр·сӗр || тетрад·ӗр·шӗн <br />
|-<br />
!colspan=9|'''Plural'''<br />
|-<br />
! Person !! Tеп<br/>Absolutive<br>''Мӗн?'' !! Камӑнлӑх<br/>Genitive<br>''Мӗнӗн?'' !! Пару<br/>Dative<br>''Мӗне?'' !! Вырӑн<br/>Locative<br>''Мӗнре?'' !! Туху<br/>Ablative<br>''Мӗнрен?'' !! Пӗрлелӗх<br/>Instrumental<br>''Мӗнпе?'' !! Ҫуклӑх<br/>Privative<br>''Мӗнсӗр?'' !! Пирке<br/>Final<br>''Мӗншӗн?''<br />
|-<br />
| - || тетрадь·сем || тетрадь·се·н || тетрадь·сен·е || тетрадь·сен·че || тетрадь·сен·чен || тетрадь·сем·пе || тетрадь·сем·сӗр || тетрадь·сем·шӗн<br />
|-<br />
| 1 sg || тетрад·ӗм·сем || тетрад·ӗм·се·н || тетрад·ӗм·сен·е || тетрад·ӗм·сен·че || тетрад·ӗм·сен·чен || тетрад·ӗм·сем·пе || тетрад·ӗм·сем·сӗр || тетрад·ӗм·сем·шӗн <br />
|-<br />
| 2 sg || тетрад·ӳ·сем || тетрад·ӳ·се·н || тетрад·ӳ·сен·е || тетрад·ӳ·сен·че || тетрад·ӳ·сен·чен || тетрад·ӳ·сем·пе || тетрад·ӳ·сем·сӗр || тетрад·ӳ·сем·шӗн <br />
|-<br />
| 3 || тетрач·ӗ·сем || тетрач·ӗ·се·н || тетрач·ӗ·сен·е || тетрач·ӗ·сен·че || тетрач·ӗ·сен·чен || тетрач·ӗ·сем·пе || тетрач·ӗ·сем·сӗр || тетрач·ӗ·сем·шӗн <br />
|-<br />
| 1 pl || тетрад·ӗм·ӗр·сем || тетрад·ӗм·ӗр·се·н || тетрад·ӗм·ӗр·сен·е || тетрад·ӗм·ӗр·сен·че || тетрад·ӗм·ӗр·сен·чен || тетрад·ӗм·ӗр·сем·пе || тетрад·ӗм·ӗр·сем·сӗр || тетрад·ӗм·ӗр·сем·шӗн <br />
|-<br />
| 2 pl || тетрад·ӗр·сем || тетрад·ӗр·се·н || тетрад·ӗр·сен·е || тетрад·ӗр·сен·че || тетрад·ӗр·сен·чен || тетрад·ӗр·сем·пе || тетрад·ӗр·сем·сӗр || тетрад·ӗр·сем·шӗн <br />
|-<br />
|}<br />
<br />
<small><br />
Aquest és un material de treball subjecte a revisió que pot contenir errors.<br/><br />
This page is a work in progress, may contain errors and is subject to revision at any time. <br />
</small><br />
<br />
[[Category:Сӑмахсар]]</div>
Hectoralos